Коли треба ставати на облік у консульстві при купівлі авто за кордоном

Укрaїнцям, які xoчуть пoїxaти дo Укрaїни aвтoмoбілeм, придбaним зa кoрдoнoм, трeбa стaти нa кoнсульський oблік. Інaкшe нa митниці дoвeдeться плaтити митo тa інші пoдaтки.

Які умови ввезення поперед України транспортного засобу, придбаного і зареєстрованого в іншій країні, розповідає proukrainu.blesk.cz.

Видання отримує запитання від українців у Чехії, чи потрібно ставати сверху консульський облік для того, щоб поїхати в Україну автомобілем, який придбали у Чехії.

Українцям слід знати, що тимчасовий ли постійний консульський облік є добровільним. Це реєстрація місця перебування громадян України, які перебувають после кордоном. Про перебування на обліку видають довідку.

У разі поїздки в Україні автомобілем, який придбали у Чехії чи іншій країні, обов\’язково надо стати на тимчасовий або постійний консульський облік. Інакше в митниці доведеться сплатити ввізне мито та інші податки у розмірі суми розмитнення транспортного засобу. Це вважатиметься заставою, яку потім вильнуть при виїзді людини за кордон. Серед умов — после кермом має бути власник транспортного засобу.

Без участия сплати ввізного мита та інших податків можуть тимчасово доставить в Україну авто громадяни України, які перебувають получай тимчасовому консульському обліку.

Умови ввезення автомобіля такі:

  • Вотан власний транспортний засіб (легковий автомобіль или інший моторний транспортний засіб, що призначений во (избежание перевезення людей) та причеп до нього (причеп доставляться разом із транспортним засобом);
  • на термін неважный (=маловажный) більше 60 днів упродовж календарного року;
  • вслед за умови надання зобов\’язання про зворотне вивезення транспортного засобу;
  • по (по грибы) наявності документів, які підтверджують реєстрацію транспортного засобу для території іноземної країни, право власності держи нього та дозволяють його експлуатацію;
  • после наявності страхового договору з цивільної відповідальністю до третьою особою, що поширюється на території України.

Слід врахувати, що такий автомобіль мало-: неграмотный можна:

  • використовувати для підприємницької діяльності в Україні;
  • надавати в оренду аль передавати за довіреністю у користування іншим особам;
  • розкомплектовувати возьми запасні частини;
  • передавати у володіння або користування іншим особам.
Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментарии закрыты.